Warto Wiedzieć

SZUKAJĄC SUKNI ŚLUBNEJ

Szukając sukni ślubnej, która wyróżniałaby się z tłumu, a zarazem wyróżniłaby nas, aby wyprzedzić trendy, warto zwrócić uwagę na suknie amerykańskich gwiazd podczas najważniejszych imprez filmowych czy muzycznych.

Zwłaszcza ceremonia rozdania Oscarów daje duże rozeznanie w temacie sukni wieczorowych, których styl łatwo przecież przenieść na suknie ślubne.

Tego typu uroczystości odbywają się na początku roku, co daje trochę czasu na zorientowanie się w temacie, a najpiękniejsze modele i wzory będą kopiowane na całym świecie co najmniej przez następne dwa lata.

Często też zdarza się, że jeśli w popularnym filmie pojawi się scena ślubu, możemy być prawie pewni, że zaprezentowana przez znaną aktorkę suknia ślubna, będzie jedną z najmodniejszych i najpopularniejszych przez kilka następnych lat. Podobnie dzieje się podczas uroczystości zaślubin przedstawicieli rodzin królewskich. Wszyscy pamiętamy koronkową suknię Księżnej Kate, której wzór pozostaje nadal jednym z popularniejszych klasycznych modeli.

Ciekawym i oryginalnym podejściem do tematu była kreacja z filmu Piękna i Bestia. W ostatniej scenie Emma Watson prezentuje piękną jedwabną suknię z malowanymi ręcznie kwiatami.

Ze względu na rodzaj tkaniny wzór ten nie jest nachalny, za to sprawia wrażenie pastelowego i dość subtelnego, choć kwiaty do najmniejszych nie należą. To bardzo kobieca propozycja, która wpisuje się w trend boho, zarówno lekkością tkaniny jak i romantycznym motywem kwiatowym.
Nie każda Panna Młoda decyduje się na odrobinę koloru w swej sukni, choć wersja śnieżnobiała powoli przestaje być najpopularniejszą opcją i ustępuje miejsca kości słoniowej – odcień ivory. Coraz częściej spotkać można suknie w delikatnych odcieniach różu, kremu czy złota. Ostatnio także coraz modniejszy staje się odcień delikatnego, gołębiego błękitu, który promuje najnowsze trendy.

Malowane kwiaty lub delikatne aplikacje z motywem kwiatowym ożywią białą suknię i nadadzą jej kobiecości. Jest to dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą rezygnować z klasycznej sukni ślubnej, ale bukiet kwiatów i wianek nie wystarczą, by dopełnić wymarzony wizerunek.

Kolorowe aplikacje kwiatowe coraz odważniej wchodzą na salony. Każda Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo tego dnia i podkreślić suknią nie tylko swoją figurę, ale i charakter i upodobania. Być może akurat taki odrobinę odważniejszy kolorowy styl będzie czymś dla Was.

Więcej ciekawostek można znalezć na naszym Facebook : https://www.facebook.com/marilillwroclaw

Może Ci się spodobać