SUKNIA ŚLUBNA. WIDOK Z ZEWNĄTRZ

Przed każdą panną młodą zawsze stoi trudna decyzja wyboru najpiękniejszej sukni ślubnej. Chociaż w rzeczywistości i na co dzień wybór ubrań zajmuje znacznie mniej czasu i wysiłku, wybrać odpowiednią suknie nie jest tak łatwo. Najpierw wydaje się że z wyborem białej i szlachetnej sukni nie będzie problemów. Ale nie jest to tak. Wybór w salonach ślubnych jest tak wielki, że mylić się może nawet doskonała wielbicielka mody.
W ten wyjątkowy dzień każda panna młoda chcę być najpiękniejszą i wyjątkową . Ale przymierzając każdy raz nową suknie nie zawsze można dostrzec wszystkich wad i zalet wybranego modelu. Im więcej możliwości wyboru sukien ślubnych, tym więcej chce się iść na swój ślub w szlafroku i miękkich kapciach z aplikacjami. Niestety, goście mogą nie zrozumieć takiego wyboru panny młodej z wyobraźnią. Wolą zobaczyć pannę młodą na obcasach oraz w białej sukni ślubnej.

Ale każda panna młoda chcę się wyróżnić wśród innych pań młodych. Zostać jedyną i niepowtarzalną – to jest największe pragnienie każdej panny młodej.
Jeżeli wybór sukien ślubnych w stylu empire, albo typu litery “A” i inne ciekawę opcję już są sprzedane albo zajęte, lub kosztują bardzo drogo, wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie szycie sukni na miarę. Na zamówioną suknie pójdzie więcej czasu, ale suknia będzie w stu procentach dopasowana i będzie odpowiadać pannie młodej.
Bardzo oryginalną będzie suknia haftowana koralikami i kryształami. Sylwetkę i kształt można wybrać w stylu empire . Haftowane gorsety wykonane z grubej tkaniny dają objętości biustu . Dół wykonany z lekkiej tkaniny, który będzie się zaczynać od linii biustu może być wykonany z wielu warstw różnych długości i kolorów. Asymetria również doda sukni panny młodej niepowtarzalności. Suknia ślubna nie musi leżeć na ziemi, natomiast może być długa i powyżej kolana.

Unikalności i niepowtarzalności sukni ślubnej dodadzą akcesoria. Ale aby znaleźć odpowiednie akcesoria, trzeba pamiętać o kilku szczegółach.Po pierwsze,im dłuższa jest suknia ślubna tym dłuższy musi być welon.Po drugie, nowoczesna moda ślubna nie toleruje sukien przesadnie ozdobionych falbankami, kokardkami i wstążkami. Co za dużo to nie zdrowo, ponieważ może złożyć się opinia o złym guście panny młodej. Do każdego koloru i modelu sukni ślubnej będzie pasować łańcuszek z zawieszką , natomiast duża ilość biżuterii będzie bardzo śmieszne i przesadnie wyglądać z lekką i lejącą się suknią panny młodej. Minimum makijażu, lekkie i świeże perfumu i skromna fryzura. Księżniczka jest gotowa do wyjścia.

Może Ci się spodobać